Stačí si to jen dovolit 💕

Je to opravdu tak. Také se vám někdy v životě stalo, že jste něco chtěli a nedostali to? A nemyslím tím nové auto od Ježíška. Myslím tím takové ty „obyčejné“ věci jako je láska, uznání nebo úspěch. Moc jste to chtěli a možná stále chcete a tak nějak máte pocit, že se vám to vyhýbá? Že to prostě není ono?

A tak možná čekáte, že se stane zázrak. Možná však ne. A dnem i nocí přemýšlíte o tom, jak to udělat, aby se to, po čem toužíte, splnilo.

Ať tak či tak. Výsledek je stále mizerný. Prostě to není ono. Občas i můžete nabýt dojmu, že to není pro vás a spokojíte se s málem. A to je veliká škoda, protože stačí jen maličkost a můžete mít své štěstí v té nejdokonalejší podobě.

Také to znám. A to moc dobře. Mým životním tématem jsou vztahy. A to konkrétně vztahy s muži. Vztahy rodinné, přátelské, pracovní i sousedské jsou v pohodě, ale vztah partnerský byl pro mě něco jako svatý grál života ✨

Nebylo to o tom, že bych nikoho neměla. To vůbec ne. Ba naopak, vždycky v mém životě nějaký ten chlap byl. A pokud ne, tak jen na malou chvíli. Ale dříve nebo později vyšlo najevo, že to není ono a šlo to do kytek. A samozřejmě to bolelo. Mě, jeho nebo oba 😟

A to bych nebyla já, abych na tom nepracovala a nesnažila se najít to, co je za tím. To je mi totiž naprosto jasné, že za tím vždycky něco je. Nic se neděje jen tak, bez příčiny.

V první fázi jsem rozklíčila, že mám hluboce zakořeněný nějaký model z rodiny. Neříkám, že úplně špatný, ale také to nebyla žádná sláva. Už jen to je dobré vědět. Jak to máte v rodině vy?
Ať chceme nebo ne, máme to v sobě. Někdy stačí jen toto uvědomění a nastane změna. Někdy to však nestačí.

To bylo i v mém případě. Tak jsem hledala dál. A samozřejmě ne venku, ale uvnitř. Uvnitř sebe. Tam jsou odpovědi na naše otázky. Nikdo zvenku nemůže za to, co se nám v životě děje.

Ale zpátky k mému příběhu. Uvnitř sebe jsem objevila, že si vždycky hledám stejný typ mužů. A to ty muže, které dříve nebo později opustím já. Ale proč? To je jednoduché. Proto, aby oni nemohli opustit mě. Bylo to tak pro mě jednodušší. Z nějakého dalšího hluboko uvnitř zakořeněného přesvědčení 🤔

Dobře, tak to byl další krok. Ale stále to nebylo ono. Stále chyběl poslední kousek puzzle, který bylo potřeba doplnit do celkového obrazu. A víte jaký kousek to byl? Bylo to tohle přesvědčení: Nedovolím si to!

Je to naprosto nelogické. Toužím po něčem celý  život a když to mám na dosah, tak bych nejraději utekla. Protože mám pocit, že to není pro mě. Že to nezvládnu. Že se něco stane a kouzlo zmizí.

Naštěstí mám pro vás dobrý konec. No tedy dobrá, pro sebe. Teď a tady. Neutekla jsem. Mám to, po čem jsem toužila. A to jednoduše proto, že jsem si to dovolila.

A tak to může být se vším. S láskou, uznáním nebo úspěchem. Stačí si to jen dovolit 💕

A k tomu bývá často zapotřebí  pracovat s naším vnitřním nastavením. Je určitě mnoho způsobů, jak změnit to, co nám neprospívá. Za mě je rozhodně nejlepším metoda PSYCH-K® (čteno „saj kej“)

Protože je: ✨jednoduchá✨ rychlá ✨ trvalá.

Autorem je psychoterapeut Rob Williams, který vychází z výzkumů předního buněčného biologa, epigenetika a univerzitního pedagoga Dr. Bruce H. Liptona, PhD., autora světových bestselerů Biologie vírySpontánní evoluce a Líbánkový efekt. A ten říká:

„PSYCH-K představuje jeden z nejdůležitějších procesů umožňující rychlou a účinnou změnu našich životů, která je nyní na planetě k dispozici.“

Tak co, dovolíte si také to své štěstí?

💕💕💕💕💕💕💕

A pokud byste si přáli do Nového roku vykročit s novým elánem a sílou, tak tady je pro Vás Vaše SEBEVĚDOMÍ.

 

 

Jsem průvodkyní na cestě do lidských hlubin. Mou vášní je hledání souvislostí mezi příčinou a následkem. Pomůžu Vám pochopit, že vše má svůj smysl, nic se neděje náhodou. Jen poznáním toho co bylo a je můžeme změnit to, co bude.Můj příběh si můžete přečíst zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

 • Inspirováno dětmi
 • Inspirováno dětmi
 • Jak si vyvětrat hlavu
 • Jak si vyvětrat hlavu
 • Skřítek krok za krokem
 • Skřítek eBook zdarma
 • Pět kroků ke zjednodušení života
 • Pět kroků ke zjednodušení života
 • Nejnovější články
 • Kategorie
 • Inspirováno dětmi
 • Opravdový život